Годинники і нанесення на годинники

«Дорогий годинник не створюють час, але відображає, наскільки дороге воно їх власникові»

День ділової людини, матері, студента, школяра і т.п., розписаний буквально по хвилинах. Ми розуміємо, що кожна година нашого дня дорого коштує, і за цей період можна встигнути багато. Тому кожному з нас важливо мати зорове підтвердження течією часу у вигляді годинника на руці, в кабінеті на стіні або в телефоні на циферблаті.

Годинники, здавна мали магічне і окультне значення. Їх майстрували древні греки, рівно на сонці. Навіть знаменитий Стоун-хендж, який розташований в Англії підпадає, на думку вчених та істориків, під опис стародавніх годинників, за якими визначали не тільки час і сезон року, але і положення планет і сузір'їв на небосхилі. Це чудо архітектури, можна по праву назвати першими багатофункціональними годинниками, які полегшували людям життя і допомагали більш чітко орієнтуватися в просторі. Зараз час і технології зламали кордону минулого і давно вийшли за всі допустимі рамки, тому функціональність годин може перевершувати всі можливості і представлення нашої фантазії.

Часто, для подарунка хорошій людині використовували саме годинник. Адже такий презент був по праву дорогим і завжди корисним. Для корпоративних співробітників також в якості заохочувального і нагородного презенту вручали годинник з гравіюванням на зворотному боці або з використанням корпоративної атрибутики у виготовленні самого виробу. Для більш чіткого розуміння, що і кому потрібно дарувати, розглянемо різновиди годин і їх можливості.

Для корпоративного сувеніра в день народження компанії чи іншого знакового свята доцільно буде замовляти годинники наручні. Ручні годинники можуть мати в собі дату і часовий пояс, звуковий сигнал і інші вимірювачі і додаткові функції. Для співробітників також можна використовувати відмінні риси в дизайні годин, такі як фірмовий логотип. Таким чином, вони будуть рекламувати вашу компанію в кожному місці свого перебування, а оточуючі зможуть побачити увагу самої організації до своїх колег, що послужить додатковим плюсів у складанні позитивної думки про організацію.

Наступним і більш серйозним презентом можна вважати настінний годинник. Їх корпус можна виготовити з будь-якого виду дерева, що додасть їх увазі дійсно ексклюзивний вид, зробити циферблат з простого або ювелірного металу з використанням дорогоцінних каменів. Можна, звичайно, зробити більш вінтажний варіант. Таким чином, годинники настінні будуть віддавати старовиною і будуть схожі на антикваріат. Також, в Україну величезною популярністю користуються годинники із пластику, оскільки вони не дорогі, і ідеально підходять для масових закупівель. Такий вид вироби також можна замовляти оптом, і зробити економ замовлення.

Окремим і статусним видів годин є годинник на ланцюжку, як правило, чоловічі, але зустрічаються й жіночі. У дизайні цього виду виробів, політ фантазії взагалі можна не обмежувати. Тільки уявіть собі співробітників з такими годинами. Оригінально? Ще б пак! Вони точно запам'ятаються співрозмовнику, а на переговорах завдяки такій маленькій хитрості, ваш співробітник вже спочатку буде мати плюси і статус в очах другої сторони. Годинник на ланцюжку - це відмінний подарунок для будь-якої людини, співробітників компанії, батьків і т.п. Вони зможуть підкреслити оригінальність образу і непересічність особистості, яка володіє таким виробом.

Всі годинники, які представлені вище можуть бути як кварцові, так і механічні. Але хочемо відзначити відразу, що механічні годинники здавна вважалися найбільш стійкими і сильними в експлуатації. Їх купували тільки ті, хто поважав та цінував якість. Але в електронному годиннику також є свої плюси, вони більш зручні. Адже при зупинці ви самі зможете поміняти батарею, і вони будуть у вас працювати далі. Цей вид годин відноситься до класу «недорогі годинники», тому їх часто замовляють в оптовому форматі для сувеніра великій кількості людей або для презенту на всіляких акціях та інших заходах.

У закінчення ми хочемо звернути вашу увагу на певну упаковку до такого подарунку. Це футляр під годинник, який може виробляється з абсолютно різних матеріалів і відповідати загальному стилю подарунка. Годинник у футлярі, будуть виглядати дуже гідно і дорого, а одержувач оцінить такий подарунок по достоїнству.

Не важливо, який годинник Ви хочете купити - жіночі або чоловічі годинники, з нанесенням гравіювання або без неї, ексклюзивні або серійні, оптом і в роздріб, дорогі з використанням ювелірних металів і каміння та постиє, без особливих дизайнерських рішень - все це, ви зможете замовити у нас.