Технології

Нові технології і ті, що використовувалися у виробництві продукції раніше, завжди дозволяли замовляти саме ту продукцію, яка максимально підходила кожного клієнта. Такий продукцією є та години, володарем яких є практично кожен житель земної кулі. Як ви вже встигли помітити, відвідавши наш сайт, що годинник бувають досить різних видів і дуже несподіваних дизайнерських рішень. Але візьмемо до уваги, що завдяки деяким технологіям, ці вироби можливо зробити ще більш універсальними, ексклюзивними, незвичайними, багатофункціональними і красивими. Такий макет, за яким і буде складений ваше замовлення, ви можете придумати самі, втіливши в життя саме своє бачення цієї продукції.

Існує приблизно три технології, які дозволяють максимально удосконалити дану продукцію. Перше, що ми бачили і до чого вже звикли, це гравіювання. Саме лазерне гравіювання на звороті годин, дозволяє зробити це виріб іменним або пам'ятним, що дозволяє постійно нагадувати про себе одержувачу і завжди, хоча б частково бути поряд з ним. Дана технологія не складна і полягає вона у формуванні певних борозен на твердій поверхні матеріалу. Таке нанесення на металеву поверхню не стирається і служить практично вічно.

Інший спосіб прикрасити і різноманітити зовнішній вигляд годинника, це використання технології Шовкотрафарет. Такий метод дозволяє зробити нанесення логотипу вашої компанії або іншої інформації, шляхом трафарету. Перевага даної процедури в тому, що завдяки її використанню, ви можете зробити на поверхні виробу повнокольоровий друк. Шовкографія, використовує тільки якісні в'язкі фарби, які прямо вбираються в поверхню виробу, залишаючи свій первинний зовнішній вигляд на досить довгий час.

Третя, і остання технологія, яка застосовується в такому продукті як годинник, це тамподрук. Тампонний друк використовує перенесення інформації з розпеченого кліше, на поверхню виробу. Застосовна технологія має свої відмінності, насамперед це точність і чіткість виробленого відбитка, його висока стійкість до будь-якого роду механічних пошкоджень, а також своєю швидкістю у виробництві. Це дозволяє швидко виготовити ваше замовлення, навіть якщо він є тиражним.

Замовляючи годинник, зверніть увагу на ті можливості, які вам дають вищеописані технології. Вони дозволяють зробити це виріб помітним, красивим і рекламно наповненим, тобто проінформувати громадськість про вашу організацію в тому випадку, якщо ви замовите на поверхні даного продукту нанесення свого логотипу. Таким чином, це буде не тільки хороший подарунок постійному клієнтові, або презентом для дорогого гостя, а й яскравим рекламним носієм